Najczęściej zadawane pytania

 

Jakie produkty i usługi dostarcza Kilodruku.pl?
Kilodruku.pl to internetowa drukarnia zlokalizowana w Białymstoku. Dzięki naszej platformie możesz złożyć zamówienia online 24/7! Intuicyjny i prosty w obsłudze sklep internetowy pozwoli zamówić Ci nasze produkty szybko i wygodnie. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, który pozwala nam realizować szeroki zakres zamówień z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii.
 
W naszym sklepie zamówisz produkty, które pomogą twojej firmie skuteczniej dotrzeć do klienta - wizytówki, ulotki, banery, siatki mesh, folie magnetyczne, folie samoprzylepne i wiele innych. Dzięki technologii druku UV zadrukujemy materiały płaskie takie jak dibond, plexi i PCV - dzięki temu stworzymy efektowne szyldy, tablice, witryny sklepowe czy kasetony reklamowe.
 
Duży wybór systemów wystawienniczych pozwoli Ci skutecznie zaprezentować swoją firmę na eventach, targach lub wydarzeniach branżowych - w sklepie zamówisz rollupy, ścianki reklamowe, ścianki tekstylne, podświetlane panele LED, potykacze, stojaki na ulotki. 
 
Specjalizujemy się również w personalizowanych i ekologicznych dekoracjach do twojej firmy lub domu - fototapety, fotoobrazy, naklejki ścienne, okleiny meblowe, naklejki podłogowe, nakładki magnetyczne i wiele innych.
Czy w Kilodruku.pl znajdę gotowe propozycje wzorów fototapet i fotoobrazów?
W naszym sklepie udostępniamy bazę kilkuset wzorów dostępnych od ręki. Wystarczy wybrać odpowiedni materiał, wpisać swój wymiar lub wybrać jeden z proponowanych i gotowy produkt trafi do Ciebie w wyznaczonym terminie.
 Czy jest możliwość odbioru osobistego?
Przy składaniu zamówienia można wybrać opcję odbioru osobistego lub dostawy kurierem. 

Punkt odbioru osobistego:

Kilodruku.pl
ul. Jana Matejki 19B
15-196 Białystok
Do zamówienia chcę dostarczyć własny projekt. Jakie parametry powinien spełniać?
Każdy produkt ma inne wymagania co do projektu. Po złożeniu zamówienia nasz pracownik skontaktuje się w celu podania parametrów do wykonania projektu.
Czy mogę zlecić wykonanie projektu?
Nasza drukarnia posiada dział projektowania graficznego. Aby zamówić projekt w formularzu zamówienia w zakładce "Projekt" wybierz "przygotowanie projektu". Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i ustali szczegóły zlecenia.
Nie wiem jaki materiał do druku wybrać. Czy są dostępne wzorniki?
Jeśli nie wiesz jaki materiał będzie odpowiedni do twojego zlecenia zapoznaj się z opisem materiałów na dole formularza zamówienia. Jeśli w dalszym ciągu masz wątpliwości możesz skontaktować się telefonicznie lub mailowo z naszym konsultantem. Istnieje też możliwość obejrzenia wzorników w naszej siedzibie.
Interesuje mnie usługa montażu. Czy w Kilodruku.pl istnieje taka możliwość?
Nasza doświadczona ekipa montażystów chętnie zrealizuje twoje zlecenie! Zadzwoń do nas w celu ustalenia szczegółów.
W jaki sposób mogę zapłacić za zamówienie?
W przypadku odbioru osobistego istnieje możliwość płatności gotówką lub kartą na miejscu. W sklepie internetowym udostępniamy możliwość płatności przelewem tradycyjnym, szybkim przelewem, blikiem lub kartą płatniczą. Naszym operatorem płatności jest serwis TPay - Szybkie przelewy i płatności online.
W sklepie nie ma produktu którego szukam.
Jeśli w naszym sklepie nie znalazłeś odpowiedniego dla siebie produktu zapraszamy do wyceny indywidualnej. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.