Druk wielkoformatowy

Drukarnia wielkoformatowa Białystok

Jako drukarnia Kilodruku w Białymstoku oferujemy naszym klientom szereg naszych produktów, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie! Jeżeli poszukujesz druku wielkoformatowego - dobrze trafiłeś!

Wydruk wieloformatowy Białystok - jaką reklamę wybrać?

Poszukujesz odpowiedniego baneru do swojej reklamy? Nie ma najmniejszego problemu! Oferujemy banery jednostronne, dwustronne, a nawet banery jednostronne odblaskowe. Do stworzenia idealnej reklamy polecamy również billboard cyfrowy, który jest wypełniony specjalnym papierem Blueback.

Jego właściwości, takie jak odporność na wodę oraz nieprzezroczystość powoduje, że idealnie się sprawdza do stosowania go na zewnątrz! Dodatkowym plusem jest zdecydowanie cena, która jest bardzo przystępna. Nasza drukarnia oferuje najpopularniejszy format lub dowolny, inny wymiar, indywidualnie dostosowany do potrzeb klienta. Biorąc pod uwagę to, że billboard jest największym nośnikiem reklamowym i widać go przy drogach oraz w przestrzeniach miejskich, to zdecydowanie dociera do największej ilości odbiorców!

Wieloformatowe wydruki - oferta 

Jeśli szukasz niezwykle uniwersalnej i wdzięcznej formy reklamy, która jest prosta w aplikacji, a jeszcze prostsza w demontażu, to jest to zdecydowanie folia magnetyczna! Szybki montaż jest dodatkowym atutem oraz to, że można jej używać wielokrotnie. 

Możesz zastosować ją bezpośrednio jako reklama magnetyczna, na pojazdach, jako upominek dla klienta, element dekoracji, różne gadżety reklamowe, promocyjne czy eventowe, czy jako maty na plenery magnetyczne. 

W ofercie przygotowaliśmy również folie samoprzylepne, na witryny lub okna, folie podłogowe oraz EASY DOT. Nie zapominajmy o tradycyjnej, klasycznej formie reklamy, która nigdy nie wyjdzie z mody i użytku - plakat! W przypadku niektórych eventów - jest wręcz niezastąpioną wersja reklamy. Jeżeli jesteś zainteresowany banerami reklamowymi typu siatki mesh oraz tworzywami twardymi, typu DIBOND, PCV oraz PLEXI, skontaktuj się  z nami, a my dobierzemy Ci najlepszą ofertę!